Jauniešu tikšanās "Vasaras brīvdienas atceroties"

13. septembrī plkst. 17:00 Poļu kultūras centrā notika jauniešu organizāciju ikgadējs pasākums ar nosaukumu „Vasaras brīvdienas atceroties”. Ir vērts atzīmēt, kā šīs tikšanās ir kļuvušas par Poļu Nama tradīciju.

 

Šogad rudens mūs drusku pārsteidza ar savu negaidītu ierašanas, aizvien aukstākiem rītiem un lietainu laiku. Savukārt, daudzi no mums ļoti vēlējās, pēc iespējas ilgāk saglabāt vasarīgas noskaņas, it īpaši tāpēc, ka katrs centās vasaru pavadīt pēc iespējas interesantāk un neaizmirstāk.

Kāreiz ar saviem spilgtiem iespaidiem par pavadīto vasaras brīvlaiku dalījas Poļu studentu kluba SEMPER POLONIA pārstāvji, Tautas deju kolektīva “Kukulečka” dalībnieki, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolēni, Daugavpils Universitātes studenti un Apvienības „Inflantu Renesanse” pārstāvji.

Par savu vasaras atpūtu pastāstīja arī cienījamie ciemiņi un mūsu draugi: Daugavpils vācu biedrība ”ERFOLG”, Daugavpils pilsētas skolēnu parlamenta un Tūrisma kluba „Sniegpulkstenīte” pārstāvji.

Poļu Namā galerijā tika atklāta fotogrāfiju izstāde „Brīvlaika dārgumi”, kas vēl spilgtāk iepazīstināja pasākuma dalībniekus un papildināja aizraujošus jauniešu stāstus fotoprezentācijās par vasaras piedzīvojumiem.