Pasludināti uzvarētāji Poļu kultūras centra rīkotajā konkursā "Pavasara krāsas"!
10/05/2021
No 23. līdz 30. aprīlim Daugavpils Poļu namā norisinājās bērnu daiļlasīšanas konkurss "Pavasara krāsas". Covid-19 pandēmijas dēļ konkurss notika attālināti. Tajā piedalījās bērni no 4 līdz 7 gadu vecumam un 1.-4. klašu skolēni.
Bērni ļoti centās pēc iespējas labāk izlasīt savus dzejoļus. Skolēni ierakstīja savus priekšnesumus video, lai žūrija varētu tos attālināti novērtēt. Viņiem tajā palīdzēja vecāki. 
Pēc visu dalībnieku videoierakstu skatīšanas žūrija noteica konkursa uzvarētājus. 
Konkursa "Pavasara krāsas"laureāti:

vecuma grupā "1.-2. klašu skolēni"
 I. vieta - Melisa Lavrinoviča
II. vieta - Sofija Nazarova
III. vieta - Milana Boiko

Vecuma grupā "3.-4. klašu skolēni": 
I. vieta - Sofija Beļska
II. vieta - Patrīcija Aļhimoviča
III. vieta - Karīna Upeniece

Visi konkursa dalībnieki saņems no Poļu kultūras centra diplomus un balvas. Bērni no 4 līdz 7 gadu vecumam saņems diplomus nominācijā "Mazais lielais dzejoļu skaitītājs": Tomašs Začiņajevs, Amanda Lapinska, Artjoms Sigajevs, Timurs Sigajevs, Paulīne Stankeviča, Alisa Wasiljonoka, Ernests Lapinski, Evita Čekalova, Ignats Žuravljovs, Laura Siņavska, Rihards Udris, Vasilisa Krasovska un Evija Razguļājeva.
Poļu kultūras centrs sirsnīgi pateicas visiem, kas piedalījās konkursā "Pavasara krāsas", un novēl dalībniekiem turpmākus panākumus. Vēlamies izteikt arī pateicību par Poļu kultūras centra aktivitāšu atbalstu fondam „Palīdzība poļiem Austrumos” un Polijas Republikas vēstniecībai Rīgā.