ckp.lv

Home Aktivitātes 2018 Izstādes Wystawa fotograficzna Iwara Utinansa

Ivara Utināna fotogrāfiju izstāde ”No Baltijas jūras krastiem līdz Tatru kalniem”


8. novembrī Poļu kultūras centrā tika atklāta Ivara Utināna fotogrāfiju izstāde ”No Baltijas jūras krastiem līdz Tatru kalniem”. Izstādes atklāšanā Ivars jautāja savus skatītājus: “Cik daudz Tu esi apceļojis Latviju? Vai arī kāds priekštats Tev ir par tās skaistumu?” Viņš jau sen sapņoja nedēļas vai divas nedēļas laikā apceļot skaistākās Latvijas vietas. Līdz šim nebij izdevies to paveikt vienā rāvienā, bet saprata, ka nemaz nevajag un pat pretēji, dziļi iesaka katram smelt Latvijas skaistumu pamazām. Katrā ilgāka ceļojuma laikā viņš saprata ka zaudēja uztveres un apbrīnas asumu. Saprata, ka spēj izbaudīt daudz stiprāk visu, ko dod ceļošana un katrs objekts tikai tad, kad tas nav jādara ļoti īsā laikā un nemitīgā steigā.

Fotogrāfs uzskata, ka Polijas Tatru kalni ir īpaši. Viņš redzēja Šveices, Norvēģijas, Armēnijas, Gruzijas un Zviedrijas kalnus, bet  Polijas “Morskie Oko” un “Dolina Pięciu Stawów Polskich” aizrauj viņu visvairāk un rada vēlmi atgriezties un izpētīt to vēl dziļāk.
Ivars atzinās: “Vispār ir vairākas reizes, kad biju izjutis īstu laimes sajūtu, apziņu, ka esmu dzīvs un dzīvoju pilnīgu dzīvi tieši tad, kad atrados dabā. Tas var būt Latvijā, Polijā vai arī citās vietās, bet svarīgākais ir brīdis un attieksme, vēlme to sajust un vienoties ar to! Tik brīnišķīgu pasauli ir radījis Dievs! Pateicība un slava Viņam!”


 

Pasākumu kalendārs

< novembris 2018 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs