ckp.lv

Home Aktivitātes 2018 Informācijas un izglītības pasākumi Bērnu teātra grupas „Smaidīgā varavīksne” Rēzeknē

Bērnu teātra grupas „Smaidīgā varavīksne” izrāde Rēzeknē


Pirms skolēnu rudens brīvdienām Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā viesojās Daugavpils Poļu kultūras centra teātra pulciņš "Smaidīgā varavīksne" (režisore Milena Savkina). Kolektīvs atbrauca ar jauniem aktieriem, kas vēlējās demonstrēt savu māksliniecisko sniegumu ne tikai Daugavpils publikai, bet arī saviem poļu draugiem no kaimiņpilsētas, Rēzeknes. 

Rēzeknes poļu bērniem un jauniešiem no 6. līdz 8. klasēm bija iespēja noskatīties izrādi "Poļu leģendas bērnu rotaļu laukumā", kas savu pirmizrādi piedzīvoja šī gada aprīlī Daugavpils Poļu kultūras centrā. Ieinteresēto auditoriju izklaidēja karalis Popiels, karaliene Vanda, princis Ritigier un citi aizraujoši varoņi. Pamatojoties uz plaši pazīstamiem Poļu leģendu sižetiem, tika veidota mūsdienīga izrāde par draudzību, pienākumiem, ļaunprātībām, kā arī attiecībām ar klasesbiedriem. Izrādes epilogā Daugavpils poļu jaunatne nodziedāja neparasti atraktīvu dziesmu par to, kādam jābūt gudram bērnam un tas nav tik vienkārši - ir jāpilda solījumi, jātiek galā ar interneta lietošanu un jāšķīro atkritumi. Visa pasākuma laikā publika ļoti uzmanīgi sekoja līdzi darbībai starp lugas varoniem- smējās, komentēja un beigās apbalvoja aktierus ar skaļiem aplausiem. Pēc izrādes notika īsa neformālā tikšanās, kur jauniešiem no Rēzeknes un Daugavpils bija iespēja apmainīties ar iespaidiem par izrādi un kopīgi nofotogrāfēties.
Teātra grupas "Smaidīgā varavīksne" dalībnieki cer, ka viņu draudzība ar poļu bērniem no citām Latvijas skolām turpināsies, un gaida  ātraku tikšanos.


 

Pasākumu kalendārs

< oktobris 2018 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs