ckp.lv

Home Aktivitātes 2018 Starptautiskie festivāli

IX Starptautiskais jaunatnes poļu garīgās dziesmas festivāls


Daugavpils jau daudzus gadus ir tikšanās vieta bērniem, jauniešiem un pieaugušiem, kuri atbrauc no citām Latvijas daļām, kā arī no Polijas un Lietuvas, lai piedalītos Jaunatnes poļu garīgās dziesmas festivāla. Festivāla mērķis ir paaugstināt izpratni jauniešu vidū par garīgās dziesmas bagātību un vērtību kā kultūras daļu.
IX Starptautiskā jaunatnes poļu  garīgās dziesmas festivāla ietvaros Daugavpils baznīcās un Krāslavas Svētā Ludviga Romas katoļu baznīcā notika vokālo kolektīvu un solistu koncerti. Toties Daugavpils Poļu kultūras centrā norisinājās festivāla noslēguma koncerts.
Nekas tā neietekmē cilvēku jūtas kā dziedāšana. Kad mēs dziedam baznīcā, notiek kaut kas īpašs: mūsu sirdis meklē Dievu, bet Viņš klausās. Tieši tādas dziesmas izskanēja kolektīvu no Lietuvas “Randeo Anima” (vadītāja Augustīna Greituine) un “Gloria” (vadītājs Pāvels Prentkelevičs) izpildījumā. Ar skaļajiem aplausiem skatītāji apdāvināja festivāla dalībniekus no Rīgas, Rēzeknes un Daugavpils poļu skolām.
Organizatori un pārējie ar festivāla tapšanu saistīti cilvēki vēlas sirsnīgi pateikties, kā arī izteikt atzinību katram dalībniekam par skaistiem un mākslinieciskiem izvēlēto skaņdarbu izpildījumiem. Daži priekšnesumi kļuva ne tikai par izdevību parādīt savu vokālo talantu, bet arī par izpildītāju dzīvās ticības liecību. Par finansiālo atbalstu un palīdzību festivāla organizēšanā vēlamies sirsnīgi pateikties Polijas Republikas vēstniecībai Rīgā, kā arī Daugavpils pilsētas domei. 
Svētumam nav jābūt garlaicīgam, un priecīgā festivāla jaunatne ir tā liecinieks.Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 15 marts 2018 16:13 )  

Pasākumu kalendārs

< marts 2018 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs