ckp.lv

Home Aktivitātes 2014 izstādes Wystawa autorstwa B.Lisieckiej

Boguslavas Liseckas (Polija) gleznu izstādes atklāšana

Jauno radošo sezonu Poļu kultūras centrs atklāja ar Boguslavas Liseckas, mākslinieces no Polijas, gleznu un zīmējumu izstādi „Tehnika un cilvēki”.

B.Lisecka ir dzimusi un arī pašlaik dzīvo Polijā. Ieguvusi augstāko izglītību, kas saistīta ar mākslas un vēstures saglabāšanu. Māksliniece reti eksponē savus darbus izstādēs, bet regulāri piedalās dažādos konkursos.

Boguslavas Liseckas gleznu pamatā ir kvantu mehānika, mikro un makro kosmoss, kā arī Austrumu kultūras bagātības. Gleznās apvienoti Gara elementi, kas parādījušies no kosmosa, taču ir definēti ar stingriem zinātnes likumiem. Mākslinieces jaunā izstāde sastāv no eļļas gleznām uz audekla un koka, kā arī no zīmējumiem uz papīra. Visas eksponētās gleznas nosacīti var identificēt kā vienotu gleznu sēriju, taču tajā pašā laikā katrs zīmējums ir atsevišķs, pabeigts darbs. Mākslinieces Boguslavas Liseckas daiļradē savijas alternatīvie seno civilizāciju kosmiskie un garīgie simboli, tāpēc darbos lietoto krāsu izvēle ir notikusi saskaņā ar noteiktiem kanoniem. Darbu nosaukumi nav svarīgi – jūs varat dot vaļu savai iztēlei un paši izdomāt tos. Ar autores darbiem varat iepazīties viņas mājas lapā www.lisiecka.net. Darbu tapšanas laiks nav paredzams, un lielā mērā tas ir atkarīgs no autores iedvesmas, kura laiku velta ne tikai gleznošanai, bet arī mākslas vēstures un ģimenes dzimtas sakņu izpētei.

Izstāde būs apskatāma Poļu kultūras centrā līdz š.g. 9.oktobrim.

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 11 septembris 2014 17:18 )  

Pasākumu kalendārs

< septembris 2014 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs