ckp.lv

Home Aktivitātes 2014 izstādes Wystawa autorstwa O.Jewsejew

Olgas Jevsejevas gleznu izstādes atklāšana.


2014. gada 6. februārī Poļu kultūras centrā notika mākslinieces Olgas Jevsejevas personālizstādes atklāšana.

Olgas Jevsejevas dzīve un spraigā radošā darbība ir saistīta ar trim pilsētām Daugavas krastā. Ar Krāslavu, kur viņa piedzimusi, visus skolas gadus gleznoja un piedalījās olimpiādēs, konkursos un pabeidza mākslas skolu. Ar Daugavpili, kur Olga pabeidza Daugavpils mākslas vidusskolu „Saules skolu”, iegūstot specialitāti - apģērba dizaineris. Turpināja mācīties Daugavpils Universitātē vizuālās mākslas fakultātē un 2008. gadā ieguva maģistra grādu mākslas zinātnē. Tagad Olga strādā Baltijas starptautiskās akadēmijas Daugavpils filiālē pasniedz vairākus priekšmetus: zīmēšanu, gleznošanu, plenēra praksi, burtu mācību un Rīgas bērnu un jauniešu centrā „Daugmale” vada rokdarbu un dizaina pulciņus. Aizrautīgā pedagoģe nenogurstoši demonstrē aktīvu dzīves pozīciju: vada kursus, lasa lekcijas par tēlotājmākslu un pastāvīgi glezno.
Personīgajā radošajā darbnīcā Olga pilnveido sevi galvenajā žanrā — portreta veidošanā, bet vēl glezno ainavas, klusās dabas, ilustrācijas grāmatām. Viņas gleznošanas stils ir dažāds, katra glezna tapusi savādākā noskaņā. Viņa darbu var iesākt ar vienu domu, bet pabeigt ar citu. Mākslinieces darbi tika eksponēti daudzās izstādēs, bijušas arī vairākas personālizstādes.
Visa viņas dzīve - tieksme pilnveidoties un dāvināt skatītājiem prieku un savu dvēseli. Ka tas tiešām tā ir, to rāda mākslinieces darbi, kas gleznoti ar patiesu mīlestību pret cilvēkiem, bērniem un Latvijas gleznaino dabu. Izstādē būs iespēja apskatīt eļļas un pasteļ tehnikā veidoti gleznas ar portretiem, ainavām, klusās dabas.
O. Jevsejevas izstāde PKC apskatāma līdz 3. martam.Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 07 februāris 2014 12:02 )  

Pasākumu kalendārs

< februāris 2014 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28    

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs