ckp.lv

Home Aktivitātes 2013 Koncerti „Slapjā pirmdiena”

"Slapjā pirmdiena".


2. aprīlī Daugavpils poļu kultūras centrā tika atzīmēta „Slapjā pirmdiena” – saskaņā ar senām tradīcijām tie ir svētki, kuru laikā puišiem un vīriem ir jāaplej meitenes un sievietes ar ūdeni. Šāds ūdens liešanas rituāls simbolizē cilvēka iekšēju un garīgu attīrīšanos, domu sakārtošanu un personības iekšēju harmoniju. 

Ar raibu un saturiski daudzveidīgu programmu savus skatītājus, viesus un draugus šajos svētkos sveica arī Daugavpils poļu kultūras centra kolektīvi, kuri bija sagatavojuši ne mazums interesantu un radošu priekšnesumu. Tajos, starp citu, bija iespēja aktīvi līdzdarboties arī ikvienam skatītājam – tā, piemēram, īpaši sirsnīga un aizraujoša izvērtās visu paaudžu vienošanās kopīgā dejā. 

Priekšnesumus bija sagatavojuši gan PKC seniori – koris „Promeņ” (diriģente Ģertrūde Ķeviša, klaviermeistare – Ināra Zdanovska), gan vokālais ansamblis „Daugavas krāsas” (vadītāja Anžela Peceviča), – gan jaunie „Kukulečkas” dejotāji (vadītāja Žanna Stankeviča), kuri pārsteidza ar skanīgām dziesmām un aktīvu līdzdarbošanos rotaļās un dejās. Savukārt, kora dalībnieki, kā ierasts, priecēja ar kvalitatīviem un smalki izkoptiem priekšnesumiem, kuros spilgti izpaužas gadiem ilgi slīpētā meistarība, skatuves māksla un izpildījuma tīrība. Šie priekšnesumi neatstāj vienaldzīgos! Smalks šiks savienojumā ar nebēdnīgiem priekšnesumiem – tā īsumā varētu raksturot poļu kultūras centrā valdošo atmosfēru 2. aprīļa pēcpusdienā.      

Izsakām pateicību visiem pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem!  Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 04 aprīlis 2013 15:33 )  

Pasākumu kalendārs

< aprīlis 2013 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs