ckp.lv

Home Aktivitātes 2013 Izklaides pasākumi Sv.Valentīna dienas pasākums

Sv. Valentīna dienas pasākums J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas 4.-5. klašu skolēniem

                Iepriekšējā nedēļā daudzās pasaules valstīs tika atzīmēti skaisti un mīlestības piesātināti svētki – Sv. Valentīna diena. Bez ievērības šī diena nepalika arī Daugavpils poļu kultūras centrā, kur J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas 4.-5. klašu skolēni tika aicināti uz izklaidējošu pasākumu. Skolēni Poļu Namā radīja īstu pasaku gaisotni. Balsošanas ceļā katrs no skolēniem izlozēja vienu no personāžiem un nekavējoties iejutās tā lomā – te bija gan Pelnrušķīte un Princis, gan Sarkangalvīte un vilks, Īkstīte un Elfs, kā arī daudzi, daudzi citi.

                  Lai atrastu ceļu uz savas princeses pili, jaunajiem varoņiem tika dots uzdevums sekot dzijas pavedienam, kurš rādīja virzienu. Pirmajā acu uzmetienā tas šķiet pavisam vienkāršs uzdevums, taču reālā situācija pierādīja, ka tā nebūt nav – dzijas pavedieni mēdza pārklāties, saķerties kopā un sapiņķerēties, kas jaunajiem censoņiem uzdevuma veikšanai lika patērēt ne mazumu pūļu un izveicības.   

                Nākošais uzdevums bija māksliniecisks konkurss, kas pamatā bija vērts uz bērnu radošo talantu attīstīšanu, kā arī lika būt iecietīgiem uz uzmanīgiem attiecībā vienam pret otru. Organizatoriem bija interesanti uzzināt, cik labi klasesbiedri pazīst viens otru, cik bieži viens otram stāsta par saviem hobijiem un sapņiem un cik atvērta jaunā paaudze ir saskarsmē viens ar otru un apkārtējo pasauli. 

               Bet nākošais posms iepriecināja gan dalībniekus, gan līdzjutējus, kuri bija ieradušies kuplā skaitā, lai atbalstītu savus favorītus. Šajā posmā jaunās princeses iejutās saimnieču lomā un mēģināja no viņām piedāvātajiem produktiem pagatavot kaut ko patiešām baudāmu, lai vēlāk ļautu to nodegustēt visiem klātesošajiem. Pārsteidzoši kā visvienkāršākie produkti meiteņu fantāzijas lidojumā pārtapa par īstiem un baudāmiem ēdieniem. Turpretī puiši šajā laikā sacerēja brīnišķīgas serenādes, ko vēlāk arī izpildīja dažādu mūzikas instrumentu pavadījumā, bet svinības noslēdza lēnais valsis pasākuma dalībnieku izpildījumā. 

Pasākuma noslēgumā organizatori katram pārim piešķīra nomināciju un diplomu par piedalīšanos pasākumā:

1. Izcilākais pāris – Pelnrušķīte (Lana) un Princis (Vladeks);

2. Radošākais pāris – Sniegbaltīte (Elīna) un Rūķis (Žans);

3. Oriģinālākais pāris – Gerda (Anna) un Kajs (Mīrons);

4. Deju pāris – Pepija Garzeķe (Viktorija) un Pirāts (Raimonds);

5. Saskanīgākais pāris – Apburtā princese (Alīna) un Filips (Jaroslavs);

6. Mākslinieciskākais pāris – Roze (Jula) un Mazais princis (Viktors);

7. Noslēpumainākais pāris – Zelta zivtiņa (Karīna) un Makšķernieks (Eižens);

8. Drosmīgākais pāris – Malvīne (Nastja) un Pinokio (Martins);

9. Jautrākais pāris – Īkstīte (Katarina) un Elfs (Deivids);

10. Skatītāju simpātija – Sarkangalvīte (Dana) un Vilks (Vladeks).Pēdējās izmaiņas ( Otrdiena, 19 februāris 2013 11:56 )  

Pasākumu kalendārs

< februāris 2013 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs